Angajam Personal in Vanzari si Relatii cu Clientii, NW Londrei

1 /
Anterior Urmatoarea

Detalii anunt

  • ID Anunț: 23021

  • Adăugat: iulie 31, 2020

  • Oraș: London

  • Telefon: 07472779899

  • Vizualizări: 163

Descriere

Se ofera:
– Salariu intre : £1,600 pe luna + Comision
– Ore extra si naveta platite

Cerinte:
– Limba engleza conversational prin telefon.
– Bune abilitati de comunicare si putere de convingere la telefon
– Experienta in vanzari sau relatii cu clientii

Responsabilitati:
– Creaza si mentine o buna relatie cu clientii pe telefon, email whatsapp
– Urmareste atingerea obiectivelor de volum si calitate
– Urmareste cu strictete procesul de vanzare si face sugestii de imbunatatire

Pentru mai multe detalii sunati la 00 44 7472 779899.

Comentarii

Lasa un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate *

Succes! Multumesc pentru comentariul tau. Apreciem răspunsul dvs.
S-ar putea să fi lăsat un câmp necompletat sau să postați prea repede.